Що  краще? Купити еко зефір чи звичайний магазинний зефір?

 

Коли ми чуємо слово зефір, одразу виникають асоціації легкості, щастя, повітряності та солоденького смаку. Смак зефіру знайомий нам ще з дитинства, та він і зараз не втрачає своєї популярності. Його люблять і діти і дорослі, адже його можна їсти всім, без винятку. Крім свого неперевершеного смаку він володіє корисними властивовостями.

Це саме той випадок, коли і смачно і корисно. Навіть медики рекомендують частково включати зефір у свій раціон. Адже до його складу входить агар-агар, багатий  на йод та селен.Він позитивно впливає на стан шкіри, щитовидну залозу та навіть зменшує ризик онко захворювань. Його також рекомендують дієтологи, бо зефір багатий лише корисними елементами і не принесе шкоди вашій фігурі. Це особливо актуально для представниць прекрасної статі, до того ж зефір позитивно впливає на функціонування внутрішніх органів.

Окрім переваг, зефір має ще й недоліки. Якщо взяти до прикладу магазинний зефір,то краще від нього відмовитись. Адже у його складі зазвичай є желатин, який має більше калорій та за структрою буде надто гумовим. Крім того ви мабуть неоднорозаво звертали увагу, що у деяких виробників зефір аж надто зацукрований і купувати такий зефір бажання не виникає, бо крім поганого зовнішнього вигляду, він принесе вам більше шкоди, ніж користі та негативно позначиться на вашій талії. 

 

Але не варто засмучуватись. Людство не стоїть на місці, а тому зараз існує альтернатива магазинному зефіру - еко зефір.  Цей зефір виготовлений на основі  яблучного  пюре, яке багате на пектин,  що має позитивний вплив на ваш організм. Він знижує кількість холестерину в судинах, виводить з організму токсичні речовини, а також  солі  важких  металів. Завдяки пектину рівень опірності організму різним захворюванням підвищується. Зефір з пектину максимально легкий і повітряний та має характерну приємну кислинку. Тож такий зефір вам точно сподобається! 

Але де ж купити якісний еко зефір?

Відповідь на це питання дасть вам компанія "Swan ecolife". у виробництві еко зефіру ми використовуємо тільки яблучне пюре, білок, цукор і натуральний загущувач агар-агар.
Розглянемо кожен з цих компонентів детальніше. Яєчний білок - буде корисним для м'язів і бере активну участь у спалюванні жирів. Цукровий сироп - джерело швидкозасвоюючої  глюкози, без якої неможливо підтримувати нормальний рівень енергії і активності протягом дня .Пюре з ягід і фруктів - це клітковина, яка активізує перистальтику кишечника, знижує відчуття голоду і покращує засвоюваність корисних речовин з їжі. Агар-агар - це продукт, який отримують з морських водоростей, тому лише натуральні і корисні речовини в його складі.  Завдяки такому підбору компонентів, калорійність зефіру становить близько 321 ккал на 100 г.  Тому можете їсти, не переживаючи за свою фігуру.

 

У нас для вас є приємна новина. Крім еко зефіру наша компанія займається ще й виготовленням натурального шоколаду з Керобом.  Ми виготовляємо фірмовий шоколад  Swan ( фігурки у вигляді лебедя),  фруктові чіпси та пастилу.Тобто у нас є все, чим так люблять поласуватися  ваші діти і ви. У нас  ви знайдете виключно унікальні, свіжі, органічні, екологічно чисті продукти, розроблені компанією SWAN.

Детальніше ознайомитися з нашою продукцією Ви можете у нашому "Каталозі товарів".Пропонуємо вам купити еко зефір  оптом або вроздріб. Замовлення приймаємо по всій території України. Усі деталі дізнаєтесь за контактним номером. Смачної вам покупки!